Nowe mieszkania socjalne

Nowe mieszkania socjalne

Życzę Państwu, aby mieszkało się Wam tu dobrze, byście stali się pełnoprawnymi gospodarzami tego miejsca - mówił Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak, wręczając klucze do nowych mieszkań.

W ubiegły czwartek, 4 października w obecności Radnych Rady Miasta, pracowników KZGM, Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak wręczył 11 rodzinom klucze do nowych mieszkań.

Gmina w ciągu roku wybudowała blok z 16 nowymi mieszkaniami socjalnymi przy ul. Kościuszki. Na parterze znajdują się dwa mieszkania przystosowane dla osób z niepełnosprawnością. Blok nie jest podpiwniczony, ale każdy z lokatorów, oprócz mieszkania, otrzymał własne pomieszczenie gospodarcze.

Koszt inwestycji to ponad 2 mln zł. Gmina na ten cel pozyskała kwotę ok. 700 tys. zł., resztę pokryła z budżetu  Gminy.

PAŹ