Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Ze strażą bezpiecznie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ze strażą bezpiecznie

Zima powoli się kończy, ale nie kończą się zagrożenia z nią związane. Dzienne ocieplenie i mroźne noce powodują, że nasze dachy nie są do końca bezpieczne. Warto może im się bliżej przyjrzeć a już na pewno musimy popatrzeć na zwisające z nich sople lodu. 

Na budynkach użyteczności publicznej pomoże Zawodowa Straż Pożarna,  pomoc  szkołą niosą strażacy ochotnicy. Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Nowej Wsi, Mrzygłodu i Myszkowa usuwają zimowe przypadłości od 17 lutego i robić to będą do skutku. 

18 lutego Burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk wydał zarządzenie w sprawie obowiązku usuwania śniegu i lodu z obiektów budowlanych, którego paragraf 1 mówi: „Zobowiązuję właścicieli, zarządców i administratorów obiektów budowlanych do monitorowania pokrywy śnieżnej lub lodowej na dachach, balkonach lub innych elementach obiektów budowlanych. W przypadkach wystąpienia lokalnych nagromadzeń śniegu lub lodu, a także sopli i nawisów mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa obiektu lub przebywających w pobliżu  ludzi, należy niezwłocznie usunąć śnieg, sople oraz nawisy”... 

Ciężki, mokry śnieg, pokrywający dachy naszych domów i zwisające sople lodu są niewątpliwie ogromnym zagrożeniem dla nas samych i naszych najbliższych. Warto o tym pamiętać.

23

WRZ

2014

993

razy

czytano

1677/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.