Praca Urzędu Miasta w związku z obostrzeniami covid-19

Praca Urzędu Miasta w związku z obostrzeniami covid-19

W związku z gwałtownym wzrostem zakażeń Covid-19, w trosce o Państwa bezpieczeństwo informujemy, że załatwianie spraw w Urzędzie Miasta w Myszkowie odbywa się w holu przy biurze podawczym. Zaleca się również w miarę możliwości załatwianie spraw poprzez komunikację elektroniczną, telefoniczną lub drogą pocztową. Pisma, wnioski i inne dokumenty należy składać do wystawionych skrzynek podawczych znajdujących się w wiatrołapie przy wejściu do Urzędu Miasta.

W przypadku dokonywania płatności w kasie Urzędu Miasta prosimy o korzystanie z bocznego wejścia znajdującego się po prawej stronie. Ponadto prosimy aby w holu przy biurze podawczym, a także przy kasie UM znajdowały się maksymalnie dwie osoby. Przypominamy o zachowywaniu dystansu społecznego oraz obowiązku zakładania maseczek.

STY