Mieszkania komunalne przy ul. Millenium

Mieszkania komunalne przy ul. Millenium

Gmina Myszków zakończyła budowę kolejnych, po wybudowanych w 2018 r. 16 mieszkaniach socjalnych przy ul. Kościuszki, mieszkań, tym razem komunalnych.

Powstały dwa segmenty przy ul. Millenium 32, a ich odbiór końcowy odbył się 16 lutego br. Budynek ma 14 lokali mieszkalnych ok. 50 m² każde. Mieszkania mają ogrzewanie gazowe, są wyposażone w kuchnię gazową, zlewozmywak z szafką, łazienkę w kabiną prysznicową, umywalką, sanitariatem oraz w dwufunkcyjny kocioł gazowy. Posiadają gniazda internetowe i RTV.  Dwa z tych mieszkań przystosowane są dla osób z niepełnosprawnością.  Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe, w jednym będzie oddział Poczty Polskiej, drugi lokal nie ma jeszcze najemcy.

Koszt całego zadania to 5.777.000,00 zł. Z BGK pozyskaliśmy dofinasowanie w wysokości 3.337.938,60 zł. W niedługim czasie budynki zapełnią się nowymi lokatorami.

LUT