Darmowa sterylizacja i kastracja oraz czipowanie psów i kotów

Darmowa sterylizacja i kastracja oraz czipowanie psów i kotów

Uwaga mieszkańcy Myszkowa, właściciele psów i kotów!

Od 25 marca 2024 r. ruszamy z akcją darmowej sterylizacji i kastracji, która będzie trwała na terenie naszego miasta.

Koszt zabiegu finansowany przez miasto obejmuje:

• wizytę kwalifikującą przed zabiegiem w lecznicy weterynaryjnej,
  • wykonanie standardowego zabiegu sterylizacji/kastracji,
  • zapewnienie psu/kotu opieki pooperacyjnej,
  • wizytę kontrolną, w siedzibie zakładu leczniczego dla zwierząt, obejmującą badanie kliniczne oraz zdjęcie szwów.

Ostateczną decyzję o wykonaniu sterylizacji podejmuje lekarz. W przypadku potrzeby wykonania badań dodatkowych, koszty pokrywa właściciel.

Aby skorzystać z akcji darmowej sterylizacji/kastracji oraz zaczipowania naszych czworonogów, należy zgłosić się osobiście wraz z dowodem osobistym oraz właściciele psów mają obowiązek pokazania aktualnego szczepienia przeciwko wściekliźnie, do Urzędu Miasta Myszkowa, ul. Kościuszki 26, pokój 58 po odbiór skierowania, a następnie umówić się telefonicznie na wizytę w gabinecie weterynaryjnym. Skierowanie ważne jest do 30.06.2024 r. Akcja potrwa do wyczerpania limitu środków finansowych.

Gabinety wykonujące zabiegi:

• Przychodnia Weterynaryjna Artur Grabowski 42-310 Żarki ul. Mostowa 1, tel. 502-331-405.
  • Gabinet Weterynaryjny “PUPIL” 42-300 Myszków ul. Polna 21a, tel. 609-053-002.