Konkurs "Rodzina-Dobro Bycia Razem" rozstrzygnięty!

Konkurs "Rodzina-Dobro Bycia Razem" rozstrzygnięty!

Ogólnopolski Konkurs Literacki i Plastyczny zorganizowany przez Gminę Myszków przy współpracy z Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie pod hasłem "RODZINA-DOBRO BYCIA RAZEM" rozstrzygnięty.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz prezentacja publikacji zawierającej wszystkie wyróżnione prace odbędzie się w miesiącu marcu w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Uroczystość rozpocznie się Mszą Św. w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin. O dokładnej dacie oraz godzinie uroczystości poinformujemy w terminie późniejszym.

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace oraz laureatów konkursu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzruszenia, jakich doświadczyliśmy podczas lektury prac  napisanych przez uczniów, którzy literackie umiejętności rozwijają pod kierunkiem swoich  nauczycieli języka polskiego i katechetów. Gratulujemy uczniom i nauczycielom, życzymy dalszych  sukcesów. Zapraszamy do  współpracy  w następnych latach.

Publikacja wspólfinansowana z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.