Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Zwycięska passa MTS AS-a

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zwycięska passa MTS AS-a

To może być przełomowy sezon w myszkowskiej siatkówce. Wszystkie startujące zespoły siatkarskie w tym sezonie odnotowują bardzo dobre wyniki w tegorocznych rozgrywakch. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrywają z utytułowanymi klubami na śląsku /we wszystkich kategoriach wiekowych wychowankowie myszkowskiego klubu są w czołówce województwa śląskiego/. Również zespoły szkolne bazujące na wychowankach MTS -u odnoszą sukcesy w rywalizacji rejonu myszkowsko-zawierciańskiego.

Te pozytywne sygnały to z pewnością efekty docenienia przez myszkowski magistrat myszkowskiego Asa i większego wspomagania finansowego tego sportu w naszym środowisku w ostatnich latach. Na zdjęciu zespół Juniorów, który w tym sezonie prawdopodobnie uplasuje sie na 7 miejscu w rozgrywkach Śląskiej Ligi Juniorów Starszych. Większość zespołu juniorskiego reprezentuje MTS w rozgrywkach IV ligi seniorów.

Po weekendowym dwumeczu z AZS Politechnika Częstochowa i MKS Dąbrowa Górnicza siatkarze MTS AS objęli prowadzenie w grupie pierwszej IV ligi. Myszkowianie odniesli w ten weekend 2 zwycięstwa po 3:0 i wyprzedzają Koronę Rudniki 1 punktem, oraz MOS Płomień Sosnowiec 3 punktami. Już w sobotę, 13 lutego odbędzie się bezpośrednie starcie prowadzącego MTS-u z drugą w tabeli Koroną Rudniki. Mecz odbędzie sie w Rudnikach k/Częstochowy.

Bardzo dobre mecze w tym tygodniu rozegrały również młodzieżowe zespoły MTS-u AS Myszków. Juniorki młodsze pokonały w środę, 3 lutego zespół MKS Tychy 3:1. A uczniowie II klasy siatkarskiej Gimnazjum 5 w Myszkowie pokonali na Turnieju w Skoczowie zespoły UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec i KS Skoczów w obu meczach po 2:0.

23

WRZ

2014

941

razy

czytano

1878/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.