Wyróżnienie dla Burmistrza za modernizacje systemu grzewczego dla krytej pływalni i biura MOSiR w Myszkowie

20 kwietnia br., Burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk jako reprezentant inwestora otrzymał dyplom wyróżniający nowatorskie przedsięwzięcie inwestycyjne polegające na budowie systemu kolektorów słonecznych na Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Inwestycja ta była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w wysokości ponad 589 tys. zł.

Celem tego ogólnopolskiego konkursu było wyłonienie przedsięwzięć budowlanych ukończonych w 2009r., wyróżniających się szczegółowymi walorami.

Organizatorem ogólnopolskiego konkursu otwartego „Modernizacja roku 2009" są Targi Pomorskie Sp. Z o.o. oraz Stowarzyszenie Ochrony Narodowego dziedzictwa Materialnego przy współudziale Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.