Budowa wydzielonego oświetlenia ulicznego w ul. Słowackiego

Budowa wydzielonego oświetlenia ulicznego w ul. Słowackiego

Gminna inwestycja p.n. "Budowa wydzielonego oświetlenia ulicznego w ul. Słowackiego w Myszkowie na odcinku od ul. Ceramicznej do ul. Żwirowej" realizowana jest na podstawie prawomocnej decyzji pozwolenie na budowę nr 242/10 z dnia 28.04.2010 r. (decyzja stała się prawomocna w dniu 08.06.2010 r.).

Trasa projektowanego oświetlenia została określona na podstawie postanowienia wydanego przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie (postanowienie nr SD/544/123/P/2009 r., z dnia 12.10.2009 r.).

Cała dokumentacja została uzgodniona przez Zespół Uzgodnień Dokumentacji Projektowej przy Staroście Myszkowskim (opinia nr 323/2009 z dnia 03.02.2010 r.), w tym przez przedstawiciela Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie (uzgodnienie z dnia 03.02.2010 r.).

Zgodne z przedmiotowymi uzgodnieniami, decyzją o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, decyzją pozwolenie na budowę, projektem budowlanym i wykonawczym - projektowane słupy oświetleniowe zlokalizowane w obrębie istniejących chodników oraz po stronie lewej w kierunku Żarek Letnisko (tj. L1 do L20 oraz L31 do L40), należy umiejscowić w odległości min. 1,8 m od krawędzi jezdni. Słupy zlokalizowane po stronie prawej tj. od L21 do L30 należy odsunąć na odległość min. 0,7m  od krawędzi jezdni.