Ludzie z klasą a ekologiczny savoir vivre

Ludzie z klasą a ekologiczny savoir vivre

Jak co roku, tak i we wrześniu tego roku, odbędzie się ekologiczna impreza pod hasłem „Sprzątanie świata - Polska 2011”. Za każdym razem cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Lecz ekologia to sprawa także lub nawet przede wszystkim dorosłych.

Dlatego też do tegorocznej akcji „Ludzie z klasą a ekologiczny Savoir Vivre” burmistrz Włodzimierz Żak zaprosił znanych ludzi naszego miasta. Swoje zaproszenie skierował do ludzi biznesu, instytucji miejskich, księży i wszystkich tych, którzy chcieliby wziąć udział w akcji.

W ten sposób pragniemy pokazać mieszkańcom naszego miasta, że dbanie o środowisko należy do interesu każdego z nas, bez względu na wykształcenie, czy zajmowane stanowisko. Nasze miasto może zacząć się zmieniać dzięki wspólnemu zaangażowaniu.

Będziemy sprzątać rowy przydrożne na Osińskiej Górze. Zbiórka 10 września o godz. 13.00 na terenie Stowarzyszenia Podlas przy ul. B. Prusa 82.
Serdecznie zapraszamy.