Kościuszki w remoncie, ruch wahadłowy na wiadukcie

Kościuszki w remoncie, ruch wahadłowy na wiadukcie

Informujemy, iż z powodu braku objazdów remontowanych odcinków dróg na ulicy Kościuszki i Pułaskiego wystąpią znaczne utrudnienia w ruchu drogowym.

Ruch wahadłowy na wiadukcie

Z początkiem przyszłego tygodnia, na wiadukcie będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Roboty będą dotyczyć poprawy nawierzchni wiaduktu oraz naprawy bariery energochłonnej. Prace powinny zakończyć się 15 listopada.

Kościuszki w remoncie
Wiadoma jest natomiast dokładna data rozpoczęcia robót na ul. Kościuszki. Remontowany będzie odcinek od świateł (na górce) do Urzędu Miasta. Prace będą prowadzone 22 i 23 września. Na sobotę, z powodu natężenia ruchu zostaną one przerwane. Prowadzone będą natomiast w poniedziałek. Podobny scenariusz prac będzie obowiązywał w przyszłym tygodniu. Roboty zakończą się 15 października.

Dodatkowych informacji udziela Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach tel. 32/78-19-211.

Kolejne informacje o remoncie ul. Kościuszki oraz wiaduktu pod koniec tygodnia.

1975