"Pasjonat Miasta Myszkowa"

"Pasjonat Miasta Myszkowa"

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej UM ogłasza pierwszą edycję konkursu "Pasjonat Miasta Myszkowa". Patronat nad konkursem objął burmistrz Włodzimierz Żak.

Od 25 października do 18 listopada na prace czekamy w p.261 Urzędu Miasta, które polegają na wykonaniu zdjęcia, miejsca w naszym  mieście, atrakcyjnego pod względem ekologicznym.  Jesień pokazuje Myszków w zupełnie innych barwach. Zdjęcia muszą być oprawione w antyramy (formatu minimum A5), podpisane imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu oraz dopiskiem, co za miejsce zostało uchwycone obiektywem aparatu. Będzie oceniana pomysłowość oraz estetyka danej fotografii.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec miasta Myszkowa bez względu na wiek, wykształcenie czy zajmowane stanowisko. Nie będą oceniane prace zbiorowe. Rozstrzygnięcie konkursu 30 listopada.

Nagrody rzeczowe czekają na zdobywców pierwszych trzech miejsc oraz wyróżnienia. Prace nie będą zwracane. Życzymy dobrej zabawy.