Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

LOK-owcy otworzyli sezon 2012

Filtrowanie aktualności

data od

data do

LOK-owcy otworzyli sezon 2012

W dniu 04.03.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – „Jarko” Pana Jarosława Sularza z karabinka sportowego KBK-S standard z 50 m pozycja leżąca.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięły udział 24 drużyny. 
 
I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 429  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.
 
II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 402 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Gwardyś Beata.
 
III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki I zdobywając 399 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Kopeć Marcin.
 
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 398 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.
 
V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie I” zdobywając 393 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Uss Adam, Siurda Andrzej, Flaszka Bogdan, Uss Mariusz, Siurda Edmund.
 
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Pińczyce” zdobywając 383 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Grzesik Bartłomiej, Ptasik Konrad, Bąk Paweł, Męcik Benjamin, Będkowski Kamil.
 
VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając 360 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Gabryś Krzysztof, Cupiał Paweł, Kołodziejczyk Przemysław, Matyja Grzegorz.
 
VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 352 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Wiśniewski Sergiusz, Wiśniewski Andrzej, Grabowski Grzegorz.
 
IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży I” zdobywając 350 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ociepka Mateusz, Orda Andrzej, Porcz Maciej, Orda Piotr, Kozak Piotr.
 
X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki  zdobywając 345 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.
 
XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „SOKPOL” Myszków  zdobywając  340 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Makuch Piotr, Karcz Roman, Pasternak Władysław, Wietrzyński Jarosław.
 
XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mysłów” zdobywając 339  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kaźmierczak Kamil, Królewski Roman, Musialik Tomasz, Kaźmierczak Mirosław, Miklas Rafał.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Winowno” zdobywając 331 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Cesarz Damian, Wilk Krzysztof, Zimny Dawid, Kańtoch Dawid, Flak Marcin.
 
XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko Masłońskie” zdobywając 312 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Binek Dawid, Sularz Marcin, Sularz Kamil, Wiatr Włodzimierz.
 
XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki II zdobywając 308 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Suchodolski Ryszard, Golibroda Grzegorz, Kumor Jarosław, Rarok Marcin, Noszczyk Ireneusz.
 
XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży II” zdobywając  296 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Dotkuś Przemysław, Piotrowski ??ukasz, Kozak Kamil, Flak Sławomir, Ścigała Krzysztof.
 
XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna SG LOK „Damian” Leśniaki II zdobywając 294 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kidawka Marta, Musialik Marcin, Pustuł Jacek, Czapnik Paweł, Machowski Zbigniew.
 
XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Lgota Górna” I zdobywając  266 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Szóstak Kamil, Szóstak Krzysztof, Sosnowicz Dawid, Biczak Artur, Makuch Michał.
 
XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Lgota Górna” II zdobywając 259 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gajos Kamil, Skuła Paweł, Miklas Grzegorz, Kopeć Krzysztof, Myga Paweł.
 
XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Strzelce Wojsławice” I zdobywając 243 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sroślak Zbigniew, Myrcik Piotr, Pakuła Marek, Gross Adam, Skalski Jerzy.
 
XXI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Strzelce Wojsławice” II zdobywając  232 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Zych Arkadiusz, Borkowski Robert, Świtała Andrzej, Świtała Kondrat, Kawa Piotr.
 
XXII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” Pohulanka zdobywając 189 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Matulewicz Dariusz, Morawski Rafał, Kuc Krystian, Borówka Mirosław, Wiata Artur.
 
XXIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Kłobuck” I zdobywając 177 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dalkowski Sebastian, Dalkowski Konrad, Trzepizur Kamila, Wrocławska Zuzanna.
 
XXIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Lgota Górna ”III zdobywając  60 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Gil Mateusz, Chowełko Damian.

23

WRZ

2014

1511

razy

czytano

2330/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.