Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Pytanie do Burmistrza

Pytanie do Burmistrza

Szanowni Państwo!

Oddaję w Państwa ręce nową formę komunikacji. Poprzez panel "Pytania do burmistrza" będziecie mogli, nie wychodząc z domu, zapytać o sprawy Was nurtujące, a dotyczące naszego miasta.

By usprawnić naszą komunikację będą obowiązywać pewne reguły, które zostały zawarte w "Regulaminie pytań".

Serdecznie zachęcam do korzystania z panelu.

Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak

 • 27.06.2012 10:52

  Tomasz Skórka

  Kolejne etapy uporządkowania gospodarki wodno-ściekowej
  Szanowny Panie Burmistrzu,Zapoznałem się z projektem pt. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta Myszkowa etap I i II" i w związku z tym proszę o odpowiedź na pytanie kiedy miasto planuje kolejne etapy ww. inwestycji oraz co wchodziło by w ich zakres.Proszę także o informację o terminach w jakich można składać wnioski, które Urząd Miasta mógłby uwzględnić podczas planowania kolejnych etapów wspomnianej inwestycji.Z poważaniem,Tomasz Skórka 

  27.06.2012 10:52

  Burmistrz

  III etap „Uporządkowania gospodarki wodno-ściekowej” obejmie rejon ulic: Spółdzielcza, Kwiatkowskiego, Miedziana, Polna, Strażacka, Żelazna, Stalowa, Pożarowa, Wąska, Średnia, Górna, Kamienna i Piaskowa. Zadanie to rozłożono na lata 2008-2015. Prace rozpoczną się w roku przyszłym lecz kumulacja prac nastąpi w latach 2014-2015. Natomiast planowane zakończenie IV etapu przypadnie na rok 2016. W ramach tego etapu planowana jest budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Kościuszki i Żytniej oraz budowa drogi w ul. Żytniej wraz z kanalizacją deszczową, stanowiącej dojazd do projektowanej pompowni ścieków. Główne prace odbywać się będą w latach 2014-2016. Obie inwestycje to długofalowe procesy. W IV etapie porządkowania gospodarki wodno-ściekowej za partnera mamy Zarząd Dróg Wojewódzkich jako reprezentanta ul. Kościuszki działającego w imieniu Marszałka Województwa Śląskiego, a którego wnioski będziemy musieli uwzględnić. Dlatego też nie mogę dzisiaj z całą odpowiedzialnością zapewnić, że termin IV etapu tej inwestycji jest terminem ostatecznym. Natomiast nie wiem czego miałby dotyczyć Pana wniosek. Proszę go skonkretyzować w odrębnym pytaniu. Odpowiem. 

 • 27.06.2012 09:54

  zawiedziony wyborca

  Jak można odwołać burmistrza miasta Myszkowa?
  Jak można odwołać burmistrza miasta Myszkowa ? Ile osób musi podpisać się pod referendum i kiedy mogłoby się odbyć??PozdrawiamPana Wyborca ale zawiedziony....... 

  27.06.2012 09:54

  Burmistrz

  Ustawa z 15 września 2000 (Dz.U.2000 Nr 88,poz.985) dokładnie określa zasady i tryb przeprowadzenia referendum. Art.11 tejże ustawy mówi, że nie mniej niż 15 obywateli będących mieszkańcami danej Gminy i mających prawo wyborcze, może złożyć wniosek o przeprowadzenie referendum. Wniosek o referendum jest ważny jeżeli podpisało go 10% uprawnionych go głosowania na terenie danej Gminy (Art.4). By referendum było wiążące, w przypadku odwołania burmistrza, musi wziąć w nim udział niemniej niż 3/5 liczby osób biorących udział w wyborze odwoływanego organu (Art.55). A może tak prościej będzie powiedzieć  co Wyborcę boli? Odpowiem!  

118

|

z

118

następna

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.