Europejski Kongres Małych i Średnich przedsiębiorstw.

Europejski Kongres Małych i Średnich przedsiębiorstw.

II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 24 - 27 września 2012 roku w Katowicach. Wydarzeniu towarzyszą Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO oraz Program "Samorząd, który wspiera MŚP".

II Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest kontynuacją idei spotkania biznesowego sektora MŚP, które miało miejsce w roku ubiegłym. Poprzedni kongres stał się płaszczyzną wiele debat i dyskusji skupiających przedstawicieli sektora MŚP i dużych firm, świata nauki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów terytorialnych oraz administracji rządowej.

Tematami wiodącymi tegorocznego Kongresu są: nowoczesne zarządzania w mikro, małej i średniej firmie, internacjonalizacja przedsiębiorstw – biznes bez granic oraz innowacje dla MŚP. Natomiast głównym celem spotkania będzie przekazanie informacji na temat aktualnych wyzwań dla przedsiębiorcy we wszystkich procesach zarządczych w firmie. Podczas poszczególnych paneli eksperci oraz doświadczeni menadżerowie polskich i europejskich firm będą przedstawiać aktualne trendy i kierunki w zarządzaniu, które na co dzień są troską każdego przedsiębiorcy.

Celem strategicznym Kongresu jest pogłębianie współpracy samorządu terytorialnego, nauki i biznesu na rzecz rozwoju gospodarczego polski i Europy.

Platforma Komunikacyjna - zadaj pytanie ekspertom II Europejskiego Kongresu MŚP

W związku ze zbliżającym się II Europejskim Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw udostępniliśmy specjalną platformę komunikacyjną dla uczestników kongresu. Platformę szczególnie polecamy przedstawicielom MŚP, którzy za pośrednictwem formularza będą mogli zadawać pytania, proponować tematy do dyskusji oraz sugerować problemy do omówienia, które następnie będą poruszane w ramach określonych paneli i sesji tematycznych podczas Kongresu.

Udział w kongresie jest BEZP??ATNY

Więcej informacji o Kongresie, platformie komunikacyjnej oraz rejestracja drogą elektroniczną na stronie : www.kongresmsp.eu