Jesienne porządki!

Jesienne porządki!

Przez pięć dni w różnych punktach miasta będzie można pozbyć się starych niepotrzebnych, wielkogabarytowych odpadów.
Jak co roku, w podanych poniżej punktach pracownicy SANiKO będą odbierać od nas wielkogabarytowe odpady. Akcja prowadzona i organizowana jest przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta przy wsparciu burmistrza Żaka.

Te pięć dni to jedyna okazja, by pozbyć się starego, zużytego lub niepotrzebnego sprzętu.

Harmonogram zbiórki
8 października - Rynek Mrzygłód od 9.00 do 14.00
9 października - OSP Nowa Wieś od 9.00 do 11.45 i OSP Będusz od 12.00 do 14.45
10 października - Mijaczów (teren przy skwerku ul. Piłsudskiego z ul. Leśną) od 8.00 do11.45,
11 października - Pohulanka (parking przy ul. Partyzantów vis a vis MFNE) od 9.00 do 14.00
12 października - Centrum (parking vis a vis Prokuratury Rejonowej) od 9.00 do 14.00

We wszystkie dni zbiórek można w godz. od 7.00 do 20.00, oddać samemu sprzęty wielkogabarytowe w punkcie SANiKO.