Zawody strzeleckie o puchar "Protectora"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 14.10.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju o Puchar Koła Ligi Obrony Kraju „Protector” z broni krótkiej w pozycji leżącej 25 m.

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 16 drużyn.

I miejsce
w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Nadwarcie I” zdobywając 422 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Miklas Artur, Gabryś Krzysztof, Nowakowski Michał, Uss Mariusz.
II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Relaks” zdobywając 397 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Jędruszek Władysław, Janas Krzysztof, Miroszewski Kazimierz.
III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Mijaczów”  zdobywając 352 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Rażniewski Bogdan, Bulski Stanisław, Rażniewski Ireneusz.
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK S.G Damian I” zdobywając 345 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Karczyński Marcin.
V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Strzelec Wojsławice” zdobywając 337 pkt. ( 4x10)
W skład drużyny wchodzili: Skalski Jerzy, Myrcik Piotr, Świtała Andrzej, Kawa Piotr, Gross Adam.
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Henpiek” zdobywając 337 pkt. (1x10)
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Mariusz, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.
VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Siedlec Duży” zdobywając 336 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Kozak Kamil, Kozak Piotr, Ścigała Krzysztof, Kubacki Kamil.
VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Poraj” zdobywając 335 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sawicki Grzegorz, Sawicki Piotr, Sawicki Jakub, Knapik Juliusz, Kaszczyszyn Piotr.
IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Jarter Żarki I” zdobywając 324  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Kuliński Marek, Widera Kazimierz.
X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Protector” zdobywając 308 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Biały Arkadiusz, Miklas Rafał, Kumor Mariusz, Kieras Damian, Królewski Roman.
XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Sokpol” zdobywając 307  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Wietrzyński Jacek, Makuch Robert, Makuch Piotr, Zamorowski Tomasz.
XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Jarter Żarki II” zdobywając 226  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Machura Szymon, Machura Grzegorz, Kaczmarczyk Jan, Golibroda Grzegorz, Noszczyk Ireneusz.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Nadwarcie II” zdobywając 222  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kołodziejczyk Przemysław, Siurda Edmund, Siurda Andrzej, Sularz Bogusław, Siurda Filip.
XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Bractwo Strzeleckie” zdobywając 203 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Artur, Woś Jacek, Matulewicz Dariusz, Morawski Rafał, Grabowski Grzegorz.
XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Eurolas” zdobywając 180  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Krajewski Wiesław, Wiśniewski Andrzej, Wiśniewski Sergiusz.
XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK S.G Damian II” zdobywając 126 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kurczyński Adam, Wróbel Stanisław.

Następne zawody odbędą się dnia 28.10.2012 r. na Strzelnicy Miejskiej w Myszkowie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju "Siedlec Duży" oraz o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju "Strzelec Wojsławice".

Zawody strzeleckie o puchar "Protectora" (Ilość zdjęć w galerii: 3)