Budowa ronda, utrudnienia w centrum

Budowa ronda, utrudnienia w centrum

W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i 3 Maja, od najbliższej środy tj. 17 października wprowadza się czasową zmianę organizacji ruchu.

Na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i 3 Maja droga zostanie zamknięta, natomiast ulica 3 Maja od skrzyżowania z ulicą PCK w kierunku Placu Dworcowego będzie ulicą "ślepą". Ulica Plac Dworcowy od marketu Lidl w kierunku skrzyżowania ulic 1 Maja z 3 Maja będzie zamknięta dla ruchu.

Trasa objazdu w kierunku Dworca PKP i PKS odbywać się będzie ulicami: Wyszyńskiego, 3 Maja, PCK, Kwiatkowskiego, Spółdzielcza, Plac Dworcowy.
Objazd w kierunku ul. 1 Maja prowadzić będzie ulicami: Pułaskiego, PCK, 3 Maja, Wyszyńskiego.

Dojazd do pobliskiego marketu Netto odbywać się będzie przez plac dworca PKS, natomiast przy wyjeździe z parkingu marketu Lidl obowiązywać będzie nakaz skrętu w prawo.

Szczegóły objazdów przedstawia mapa poniżej.

Utrudnienia w ruchu potrwają do końca br. Za utrudnienia przepraszamy.