Finał rugby w Myszkowie

Finał rugby w Myszkowie

Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak, wspierając przedsięwzięcie Śląskiego Związku Uczniowskich Kółek Sportowych, skierował do wszystkich szkół i przedszkoli informację o mającym się odbyć w Myszkowie Finale Turnieju Polskiej Ligi Rugby na Wózkach, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Adama Matusiewicza.

Na rozgrywające się mecze, burmistrz Żak zaprasza wszystkich mieszkańców Myszkowa w dniach 16-17 listopada do hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym. Inauguracja rozgrywek 16 listopada o godz. 16.00.

Natomiast wszyscy zainteresowani problematyką dzieci niepełnosprawnych mogą wziąć udział w konferencji 18 listopada, która odbywać się będzie w hotelu Orle Gniazdo w Hucisku, a jej tematem będzie "Niepełnosprawność a sport - zintegrowana edukacja sportowa dzieci i młodzieży".