Worek medali pływaków UKS-u

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W sobotę 24 listopada w pływalni OSIR ??azy została rozegrana kolejna edycja zawodów „Jurajskie Ligi Pływackiej”. Pływacy z Myszkowa w 26 osobowym składzie godnie reprezentowali miasto. Na co dzień zawodnicy trenują w MOSiR Myszków - pływalni Krytej, a na zawodach startują w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego Myszków przy MOSiR Myszków pod wodzą ??ukasza Fajera i Artura Raczka.

Zawodnicy z UKS-u Myszków rywalizowali w 4-stylach (dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym) na dystansie 50 m (rocznik 2003/02, 2001/00) natomiast młodsi zawodnicy z rocznika 2005/04 i młodsi na dystansie 25 m.

W klasyfikacji drużynowej UKS Myszków uplasował się na III miejscu na 7 startujący drużyn. Zawodniczki UKS-u zdobyły I miejsce w sztafecie dziewcząt 4x50 m stylem dowolny w składzie: Błaszczyk Aleksandra, Żyła Paulina, Dudek Marysia i Blanka Kurdybelska.
Zawodnikom poszło nieco gorzej, wywalczyli 4 miejsce w składzie: Woś Kamil, Brodzik Bartosz, Buła Maciej i Skabek Konrad.

Podsumowując start pływaków UKS-u Myszków w ??azach, podopieczni ??ukasza Fajera i Artura Raczka zdobyli 10 medali w tym 4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe.