Przedmikołajkowe prezenty

Przedmikołajkowe prezenty

By zachęcić mieszkańców do rzetelnego wypełniania ankiet w ramach nowego sytemu gospodarki odpadami burmistrz Włodzimierz Żak ogłosił w maju tego roku konkurs z ciekawymi nagrodami. Jak można zauważyć po zwrotach ankiet, na w pełni obywatelskie społeczeństwo przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Niemniej, znaleźli się i tacy, którzy w sposób jak najbardziej rzetelny wypełnili ankiety, pomagając tym samym we wdrażaniu nowego systemu gospodarki odpadami.

19 listopada br. zarządzeniem, burmistrz powołał komisję konkursową w składzie:
Wioletta Dworaczyk - przewodnicząca (Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej)
Karolina Słabosz - sekretarz (pracownik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej)
Eligiusz Uchnast - członek (radny miasta Myszkowa)
Jan Kotowicz - członek (radny miasta Myszkowa)
Jan Rajchel - członek ( mieszkaniec miasta)

Komisja spośród nadesłanych ankiet wyłoniła zwycięzców. 10 rodzin z terenu miasta otrzymało kompostowniki: Irena Surówka, Eliza i Tadeusz Bijak, Agnieszka Sionek, Teresa Hyla, Dariusz Jeziorski, Joanna Hadzińska, Wanda Cupiał, Ewelina Głomska, Andrzej Głomski, Marianna i Tadeusz Płaczek, Marek Sus, Maria Frączek.

Natomiast główną nagrodę, 40-calowy telewizor Samsung otrzymali Państwo Genowefa i Henryk Bublowie. Wręczenie nagród przez burmistrza odbyło się 4 grudnia w Sali Zamkowej Urzędu Miasta. Spotkanie to było również okazją do rozmów na temat miasta, którą obecni w pełni wykorzystali. Nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Przedmikołajkowe prezenty (Ilość zdjęć w galerii: 6)