II miejsce UKS-u w turnieju Zima 2012

Filtrowanie aktualności

data od

data do

8 grudnia br. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie odbył się pierwszy turniej halowej piłki nożnej zorganizowany przez Stowarzyszenie UKS MOSiR Myszków.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn chłopców w wieku 10 lat i młodsi. Na zaproszenie UKS Myszków odpowiedziały drużyny m.in. z Zawiercia, Siewierza i Częstochowy.

UKS MOSiR Myszków B

Turniej rozpoczął się o godz. 9.00, a finał został rozegrany późnym popołudniem po godz. 16.00. Po wstępnych rozgrywkach grupowych do finału zakwalifikowały się dwie drużyny z Częstochowy oraz Myszkowa. Ostatecznie turniej wygrała drużyna z Częstochowy, a chłopcy z UKS MOSiR Myszków zajęli drugie miejsce. Był to największy tegoroczny sukces w rozgrywkach turniejowych drużyny z rocznika 2002 i młodsi, pod opieką trenera Jacka Wosia. Okazjonalne puchary i nagrody dla najlepszego zawodnika i bramkarza zawodów wręczył prezes UKS Piotr Wysocki.

Wyniki Turnieju ZIMA 2012

1 APN Raków Częstochowa rocznik 2002
2 UKS MOSiR Myszków A
3 UKS Raków Częstochowa
4 UKS Ajaks Częstochowa

Turniej to nie tylko sukces sportowy osiągnięty przez młodych zawodników z Myszkowa, ale także organizacyjny. W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników oraz kilkudziesięciu rodziców.

Zarząd UKS Myszków składa gorące podziękowania dla sponsorów oraz rodziców, którzy pomogli w organizacji sportowych rozgrywek oraz szczególne podziękowania dla inicjatora zawodów p. Tomasza Mazanka

II miejsce UKS-u w turnieju Zima 2012 (Ilość zdjęć w galerii: 2)