"Halówka" z UKS-em

"Halówka" z UKS-em

Uczniowski Klub Sportowy Myszków przy MOSiR Myszków zaprasza na Turniej Piłki Nożnej Halowej Rocznika 2004 i młodsi oraz Turniej Piłki Nożnej Halowej Rocznika 2005 i młodsi.

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i wdrażanie zasad fair play.

Miejsce i termin turnieju:
Hala Sportowa w Myszkowie. ul. 11 Listopada 9 (przy szkole Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie). Przyjazd drużyn od 8.30, rozpoczęcie turnieju 9.00, zakończenie ok. 15.10.

19.01.2013 r. (sobota) – rocznik 2004 i 2005
W grupie, w której będzie grał rocznik 2005 nie mogą grać zawodnicy urodzeni w 2004 roku!!!!!!

Zasady uczestnictwa:
W turnieju uczestniczą chłopcy odpowiednio rocznikowo i młodsi. (z ważnym dokumentem tożsamości np. legitymacja szkolna, karta zawodnicza, paszport), badania lekarskie w gestii opiekunów – do wglądu przez organizatorów turnieju i sędziów.
Wpisowe na turniej wynosi 250 zł. – wpłacane w dniu turnieju przed rozpoczęciem meczy.
Organizator nie ubezpiecza zawodników uczestniczących w turnieju oraz nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków powstałych w trakcie turnieju.
Opiekunowie drużyn są odpowiedzialni za swych podopiecznych i mają obowiązek dbać o ich bezpieczeństwo na obiekcie sportowym i nie pozostawiać ich bez opieki. Kluby – opiekunowie odpowiadają finansowo za wszelkie spowodowane przez nich szkody.

Sprawy organizacyjne:
Liczba zespołów: 10 drużyn (10 zawodników + 2 opiekunów).
Wszystkie zespoły otrzymują dyplomy. Pierwsza trójka otrzymuje puchary. Od miejsc 4 – 10 statuetki.
Nagrody indywidualne: najlepszy bramkarz, zawodnik, strzelec (wybiera organizator turnieju).

Organizaor zapewnia:
dobrą zabawę i uroczystą oprawę turnieju; ciepły posiłek, medale pamiątkowe dla każdego uczestnika.

System rozgrywek:
Drużyny rozgrywają mecze w grupach po 5 zespołów każdy z każdym.
Rocznik 2004 i młodsi osobna grupa
Rocznik 2005 i młodsi grają w osobnej grupie
O kolejności w grupie decyduje: - liczba zdobytych punktów; - bezpośredni pojedynek; - stosunek bramek - ilość  zdobytych bramek; przy 3 i więcej drużyn mała tabelka. W  przypadku nie rozstrzygnięcia o  kolejności zdecyduje seria rzutów karnych - po 3 z każdej ze stron.
Przepisy gry:
- bramki do piłki ręcznej; - czas gry 15 minut; - piłka nr 4;- zespół składa się z 5 zawodników + bramkarz;
- zmiany hokejowe; - gra z  autami – wznowienie następuje nogą z linii autowej; - Bramkarz wprowadza piłkę ręką z  obrębu  własnego pola karnego; obowiązuje „zasada połowy” (piłka po wznowieniu przez bramkarza musi mieć kontakt z polem gry lub zawodnikiem zanim przekroczy linię środkową boiska - gra wślizgiem zabroniona; - każdy rzut wolny jest rzutem bezpośrednim z wyjątkiem wślizgu i ręki (rzut pośredni);
- zawodnik broniący minimum 5 m od piłki; - rzut karny – 7m;- zawodnicy za nieprawidłowe zachowanie np.:
odkopywanie piłki, podważanie decyzji sędziego lub ostrą grę otrzymują karę czasową 2 minuty. W przypadku otrzymania czerwonej kartki zawodnik wykluczony jest z gry do końca meczu a drużyna gra w osłabieniu, a zawodnik może być wykluczony z turnieju decyzją sędziego w porozumieniu z organizatorem turnieju.

Postanowienia końcowe:
Wszelkie przypadki nie objęte regulaminem rozstrzyga organizator.
Organizator turnieju nie odpowiada za pozostawione rzeczy osobiste uczestników turnieju.

Kontakt:
Piotr Wysocki, tel. 664-172-052, e-mail: mosir_1@interia.pl.

Prosimy o pisemne, e-mail-em lub telefonicznie potwierdzenie udziału w turnieju. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje o turnieju i uczestniczących drużynach na stronie klubu www.uksmyszkow.pl