"Alfabet owocowo-warzywny"

"Alfabet owocowo-warzywny"

W sobotnie południe, na kolejne już autorskie spotkanie, najmłodszych mieszkańców miasta zaprosiła Iza Skabek. Jej kolejna książka dla dzieci „Alfabet owocowo-warzywny” stał się motywem konkursu plastycznego. Do zamieszczonych w książce wierszy, dzieci malowały, wydzierały, rysowały ilustracje.

Zgłoszonych prac było tak wiele, że szacowne Jury miało problem z wyborem najlepszych. Stąd też cała gama wyróżnionych. Po prezentacji „alfabetu” przez uczniów myszkowskiego liceum odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców. Każdy nagrodzony otrzymał dyplom i oczywiście „Alfabet owocowo-warzywny”.

Nagrodzeni:
I miejsca Aleksander Wcisło, Aleksandra Rogala
II miejsca Kamila Wolnik, Ewa Borówka
III miejsca Marika Stefańska, Marietta Jędras

Wyróżnienia:
Julia Woszczyk, Kacper Kilanowski, Oliwier Felisiak, Dominika Mitka, Maja Trobus, Kamila Męcik, Zuzanna Przybyłek, Jakub Szczygieł, Lena Gabryś, Julia Pawula, Natasza Jasiak, Monika Ferdynand, Karina Borówka, Karolina Kuzior.

1972/3392