Biegali na PZU Trasach Zdrowia

Biegali na PZU Trasach Zdrowia

W niedzielę 27.09.2015 r. na Kompleksie Sportowym ”Dotyk Jury” oraz na PZU Trasach Zdrowia odbył się "BIEG PO ZDROWIE BEZ BARIER". Udział wzięło około 30 zawodników. Spośród wszystkich uczestników rozlosowane zostały m. in. karnety na basen, karnety na siłownię ufundowane przez Dyrektora MOSiR Myszków, talony na pizzę sponsorowane przez Przystań Leśniów oraz talony na posiłek podarowane przez właściciela Pizzerii Capri. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali wodę sponsorowaną przez firmę Jurajska.

Drugi bieg w ramach PZU Trasy Zdrowia ”Z??OTA JESIE?? W LESIE" przeprowadzony został w niedzielę 18.10.2015 r., w których wzięło udział około 50 uczestników. Bieg zorganizowany przez MOSiR Myszków oraz Urząd Miasta w Myszkowie. Zawodnicy mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle (jedna pętla liczyła 3 km). Wśród osób startujących na koniec zawodów rozlosowano nagrody, które ufundowali: Przystań Leśniów, Pizzeria Capri Capri, Firma FOBOS (myjnia samochodowa), wejściówki na siłownie oraz basen w MOSiR Myszków oraz firmę Jurajska

W w/w biegach swój czynny udział na trasie biegowej zaznaczył Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CH??TNYCH NA KOLEJNE BIEGI, KTÓRE ODB??DĄ SI?? W TERMINACH :

• „CZY W LESIE STRASZY?” - 08.11.2015 r. (niedziela), start, godz.17:00 (uczestnicy biegu muszą być zaopatrzeni we własny sprzęt oświetleniowy)
  • „BIEG MIKO??AJKOWY” - 13.12.2015 r. (niedziela), start, godz. 10:00

REGULAMIN WSZYSTKICH BIEGÓW :
– Długość trasy 3 km – 1 pętla (maksymalnie możliwość przebiegnięcia 3 pętli)
– Nie jest prowadzona Klasyfikacja Generalna (jeśli chodzi o zajmowane miejsca)
– Zapisy przed zawodami w biurze zawodów Kompleks Sportowy „DOTYK JURY” ul. Dobra
– Udział w każdym biegu jest BEZP??ATNY !!!
– Wszyscy startujący w każdym biegu biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród
– W zawodach mogą wystartować biegacze oraz zawodnicy Nordic Walking wszyscy kat. OPEN

(Dzieci oraz młodzież do lat 18 zobowiązani są do przedstawienia pisemnej zgody rodziców /opiekuna/ na udział w biegu)

UWAGA !!!
ZAWODNICY STARTUJĄCY W MINIMUM TRZECH BIEGACH BIORĄ UDZIA??
W LOSOWANIU NAGRODY G??ÓWNEJ - LAPTOPA!

PAŹ