Rodzinnie i gwarno czyli Majówkowy Piknik Rodzinny

Rodzinnie i gwarno czyli Majówkowy Piknik Rodzinny

3 maja 2016 r. na kompleksie rekreacyjno–sportowym „Dotyk Jury” w Myszkowie odbył się Majówkowy Piknik Rodzinny. Głównymi organizatorami byli Miejski Dom Kultury, Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Pod okiem instruktorów z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzieci rozgrywały mecze piłkarskie na nowym boisku z nawierzchnią trawiastą. Z kolei na boiskach do siatkówki, koszykówki odbyła się nie tylko rywalizacja sportowa, ale także występy zespołów artystycznych z Miejskiego Domu Kultury.

W programie dla najmłodszych przewidziane były prezentacje artystyczne – breakedance, wprawki taneczne „Jurajskie Igraszki”, tenis stołowy, piłkarzyki plenerowe, mini plener malarski, konkursy wokalne, kulinarne, porada dietetyka jak również loteria fantowa.

Wspólnie spędzony czas oraz zabawy "pod chmurką" zachęciły liczną rzeszę mieszkańców do spędzienia świątecznego popołudnia na świeżym powietrzu.

Majówkowy Piknik Rodzinny - 03.05.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 9)