"V Bieg po Zdrowie" - Tydzień Ruchu

"V Bieg po Zdrowie" - Tydzień Ruchu

29 maja na Kompleksie Sportowym "Dotyk Jury" odbył się "V Bieg po Zdrowie". Był to ostatni bieg w edycji wiosennej, ale jakże ważny z powodu dołączenia naszej imprezy biegowo-rekreacyjnej do akcji Ogólnopolskiego Tygodnia Ruchu organizowanej w dniach 23-29 maja.

O godzinie 10:00 nastąpił start i uczestnicy mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle PZU Tras Zdrowia (jedna pętla liczyła ok. 3 km). Zajęte miejsca nie miały znaczenia, gdyż ideą comiesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną. Wśród uczestników biegu znalazł się również Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

Podsumowaniem imprezy sportowej było rozlosowanie nagrody głównej w postaci telewizora, spośród uczestników, którzy przynajmniej cztery razy brali brał udział w wiosennej edycji biegu z pięciu rozgranych w półroczu. Rozlosowano również nagrody dodatkowe: talony do myjni samochodowej Fobos), wejściówki na basen i siłownię w MOSiR Myszków, talony na posiłek w nowym lokalu KMK Bistro, indywidualne lekcje pływania w Szkole RECREO. W losowaniu wzięli udział wszyscy uczestnicy biegu, którzy przed startem wypełnili oświadczenie w biurze zawodów.

??ącznie do rywalizacji podliczając wszystkie pięć biegów przystąpiło ok. 200 zawodników oraz zawodniczek. Organizatorzy zapowiadają kontynuację akcji biegania raz w miesiącu, która będzie odbywała się w podobnej formule jesienią (sierpień-grudzień). Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sponsorom za udział w tym roku i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do startów w nadchodzącym roku.

MOSiR Myszków przypomina o czerwcowych imprezach biegowych, które odbędą się w Myszkowie:

12 CZERWCA – XXXVII MI??DZYNARODOWY BIEG V STAWÓW (zapisy drogą elektroniczną trwają do 8 czerwca)

19 CZERWCA – DUATHLON (3 km bieg + 10 km rower + 3 km bieg)

Zapisy oraz regulaminy dostępne są również na stronie www.mosirmyszkow.pl

Osoby do kontaktu: Piotr Wysocki 531-066-999, Marek Woliński 696-928-811.