Podsumowanie Narodowego Dnia Sportu

Podsumowanie Narodowego Dnia Sportu

1 października 2016 r. na kompleksie „Dotyk Jury” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie wraz ze Stowarzyszeniem TRS Millenium Myszków przeprowadzili warsztaty tenisa stołowego oraz trening z zawodnikami TRS Millenium Myszków dla dzieci, młodzieży oraz amatorów rozgrywek w ramach IV edycji Narodowego Dnia Sportu.

W warsztatach wzięło udział w sumie ok. 20 chętnych doskonalenia gry w tenisa stołowego.

Celem wydarzenia i głównym jego założeniem była aktywizacja sportowa Polaków poprzez zorganizowanie nieodpłatnych zajęć sportowych oraz promocja aktywnego stylu życia.

Wspólnie z partnerami przygotowany został szereg ogólnodostępnych, darmowych wydarzeń sportowych, pośród których niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej, każdy znalazł coś dla siebie.

Kolejna edycja Narodowego Dnia Sportu odbędzie się 7 października 2017 r. Bądźcie tego dnia razem z nami.

PAŹ