Chcesz wymienić źródło ciepła - zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie

Chcesz wymienić źródło ciepła - zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie

W związku z chęcią pozyskania przez Gminę Myszków kolejnego wsparcia finansowego w wysokości 85% na wymianę źródeł ciepła w ramach ogłoszonego konkursu nr RPSL.04.06.01-IZ.01-24-403/21 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Burmistrz Miasta Myszkowa zaprasza wszystkich mieszkańców pragnących wziąć udział w projekcie do zgłoszenia elektronicznie wstępnej deklaracji uczestnictwa w projekcie.

Nabór wstępnych deklaracji trwa od 1 do 7 marca 2021 roku

Pragniemy, aby to mieszkańcy czynnie pomogli w przeznaczeniu środków na właściwy cel zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami.

Aby móc wziąć udział w projekcie Państwa budynek mieszkalny musi spełniać łącznie następujące wymogi:
- być poddany termomodernizacji (posiadać min. docieplone ściany)
- w ostatnich 10-ciu latach posiadać docieplony strop/dach lub fundamenty, wymienioną stolarkę
- istniejącym obecnie źródłem ciepła jest kocioł na paliwa stałe klasy 3 według normy PN-EN 303- 5:2012 lub jest urządzeniem bezklasowym ( bez tabliczki znamionowej, piece typu „koza”, piece kaflowe)
lub łącznie:
- posiadać wpis do dziennika budowy nie starszy niż 12 lat na moment składania deklaracji
- istniejącym źródłem ciepła jest kocioł na paliwa stałe klasy 3 według normy PN-EN 303- 5:2012 lub jest urządzeniem bezklasowym ( bez tabliczki znamionowej, piece typu „koza”, piece kaflowe)

Deklaracja elektroniczna uczestnictwa ma na celu określić:  zakres rzeczowy projektu, poziom  dofinansowania, liczbę potencjalnych grantów. Złożona wstępna deklaracja elektroniczna nie stanowi oficjalnego zgłoszenia w ramach planowanego naboru i nie jest gwarantem otrzymania wsparcia finansowego.

Wstępne deklaracje można składać drogą elektroniczną poprzez przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: ankieta.granty@miastomyszkow.pl.

Osoby, które nie mają możliwości elektronicznego zgłoszenia  mogą złożyć zgłoszenie na skrzynkę podawczą znajdującą się w holu Urzędu Miasta lub skontaktować się telefonicznie z urzędem pod nr telefonu: 34 313 26 82 wew. 145 lub 107, w godzinach 7.30-15.00.

Zgłoszenie powinno zawierać w treści maila:
1) imię i nazwisko
2) nr kontaktowy
3) adres instalacji
4) zakres posiadanej termomodernizacji*:
o docieplone ściany
o docieplony strop/dach
o docieplone fundamenty
o wymienione okna
o inne:…………….
5) wybrany jeden typ instalacji nowego źródła ciepła*:
o piec gazowy,
o najnowszej generacji piec na węgiel kamienny,
o piec na energię elektryczną,
o piec na biomasę,
o pompa ciepła.

*Właściwe zaznaczyć
UWAGI………………………………………………………….

Wszystkie osoby, które złożą deklarację elektroniczną będą informowane telefonicznie oraz mailowo o oficjalnym naborze i niezbędnych dokumentach zgłoszeniowych.

LUT