Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

MTS AS najlepszy w Szczekocinach

Filtrowanie aktualności

data od

data do

MTS AS najlepszy w Szczekocinach

Podczas weekendowego pobytu szkoleniowego w Szczekocinach młodzi siatkarze  myszkowskiego Asa rozegrali w niedzielę 15 listopada jednodniowy Turniej siatkarski  z udziałem drużyn z sąsiednich województw. Na zaproszenie Myszkowian do Szczekocin dojechały zespoły Integro Staszów, UKS MOS Opole oraz UKS TOP Jedynka Bielsko – Biała.

Turniej był doskonałą okazją dla młodzików myszkowskiego  Asa  do sprawdzenia  i porównania swoich umiejętności z rówieśnikami trenującymi  w  innych klubach  oraz do poprawy i przećwiczenia w warunkach meczowych elementów technicznych i taktycznych nad , którymi pracowali podczas zgrupowania.

Na gościnnej hali Zespołu Szkół w Szczekocinach  przez cały dzień toczyły się sportowe zmagania . Do południa  na 2 boiskach równolegle toczyły się mecze każdy z każdym / zespoły grały 2 sety bez względu na wynik/. Po południu rozegrano finałowe mecze na centralnym boisku do 2 wygranych setów.
W pojedynku o III miejsce spotkały się drużyny z Bielska-Białej i Staszowa. Mecz był   wyrównany ,  a rozstrzygnięcie zapadło dopiero w tie-break'u. Zwycięstwo 2:1 /21:25, 25:14, 15:7/ odniósł zespół z woj. świętokrzyskiego INTEGRO Staszów.
W meczu o I miejsce spotkali się gospodarze zawodów As Myszków i MOS Opole.  Od początku do końca spotkania myszkowianie dominowali na boisku, prezentując bardzo dobrą organizację gry zarówno w ataku jak i obronie. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Myszkowian 25:15, 25:16.

Ostateczna kolejność Turnieju:
1. MTS AS Myszków
2. UKS MOS Opole
3. Integro Staszów
4. UKS TOP 1 Bielsko Biała

Podczas zawodów wyróżniono  najlepszych zawodników poszczególnych zespołów: Filipa Ciszewskiego (MTS AS Myszków), Macieja Fąferko (UKS MOS Opole), Tomasza  Głoda (INTEGRO Staszów), Bartosza  Kielusiaka (UKS TOP 1 Bielsko-Biała).

Najlepszym zawodnikiem całego Turnieju został rozgrywający ASA Myszków  Andrzej Wróbel.

Drużynę z Myszkowa reprezentowali w Szczekocinach: Dominik Mazur, Krystian Kudzia, Bartosz Kończyk, Krystian Krysik, Sławek Jaszczołt, Kacper Bujakowski, Andrzej Wróbel, Filip Ciszewski , Szymon Wróbel, Maciej Jastrzębski.

Zgrupowanie oraz Turniej w Szczekocinach zorganizowano dzięki wsparciu Urzędu Miasta Myszków.

23

WRZ

2014

1805

razy

czytano

1848/2710

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.