Myszków oddał hołd Ofiarom katastrofy

Myszków oddał hołd Ofiarom katastrofy

W czwartek 15 kwietnia br., w Kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Myszkowie-Mijaczowie odbyła się uroczysta Msza Święta Żałobna w intencji Śp. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Prof. Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki Marii Kaczyńskiej oraz pozostałych Ofiar katastrofy lotniczej.

W Mszy Świętej udział wzięli Burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk z małżonką, Poseł na Sejm RP Jadwiga Wiśniewska, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, Radny Sejmiku Województwa Śląskiego Andrzej Hutnik, Starosta Powiatu Myszkowskiego ??ukasz Stachera, Radni Rady Miasta Myszkowa i Radni Powiatu Myszkowskiego, młodzież szkolna, harcerze, strażacy oraz mieszkańcy Myszkowa.
Ceremonię Mszy Św. odprawiło 15 księży z myszkowskich parafii.

Po zakończeniu Mszy Św. wszyscy uczestnicy udali się pod Pomnik Katyński, by tam modlić się za dusze zmarłych.

1986