Najmłodsi piłkarze zakończyli sezon

Najmłodsi piłkarze zakończyli sezon

W ostatnią sobotę, 19.06.2010 zakończył się sezon piłkarski 2009/2010 młodych, przyszłych piłkarzy UKS Myszków, działającego przy MOSiR Myszków.

Nasi najmłodsi piłkarze reprezentowali Myszków w dwóch grupach wiekowych: Młodzicy oraz Trampkarze Młodsi.

Obydwie drużyny godnie reprezentowały nasze miasto, zajmując odpowiednio 5 miejsce w przypadku młodzików oraz 2 trampkarze młodsi.

Po zakończeniu ostatniego meczu młodzików z Pogonią Kamyk (8:1) oraz trampkarzy młodszych z Orlikiem Blachownia (1:1), przedstawiciele UKS wspólnie z rodzicami nagrodzili młodych piłkarzy pamiątkowymi pucharami i medalami. Po uroczystej części kończącej sezon 2009/2010, rodzice zaprosili na poczęstunek grillowy.