IV Turniej Siatkówki Plażowej "Pożegnanie Wakacji"

IV Turniej Siatkówki Plażowej "Pożegnanie Wakacji"

Zapraszamy do udziału w IV edycji Turnieju Siatkówki Plażowej "Pożegnanie Wakacji 2010".

Turniej Beach Volleya w Myszkowie to impreza ponadregionalna, w której dotychczas brali udział miłośnicy plażówki ze śląska, opolszyzny i małopolski - niektórzy mający w swoim dorobku sukcesy w tej dyscyplinie sportu na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Mamy nadzieję , że na wrześniowych zawodach obok tradycyjnie wysokiego poziomu nie zabraknie dobrej pogody i dobrego humoru, który na ostatnim Turnieju nie opuszczał zawodników nawet w rozstrzygających o podium pojedynkach finałowych.

Zapraszamy do udziału zawodniczki, zawodników,  kibiców i miłośników siatkówki plażowej na mamy nadzieję dobre zawody w wykonaniu wszystkich uczestników a szczególnie myszkowskich siatkarek i siatkarzy.