Ferie z MOSiR-em 2011 - Turniej Piłki Nożnej

Ferie z MOSiR-em 2011 - Turniej Piłki Nożnej

W dniu 24.01.2011 r. (poniedziałek) w ramach organizowanych "Ferii z MOSiR-em 2011" na Sali gimnastycznej MOSiR Myszków został rozegrany Turniej Piłki Nożnej w klasyfikacji: szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Burmistrz Miasta Myszkowa - Pan Włodzimierz Żak wraz z Dyrektorem MOSiR Myszków - Panem Piotrem Wysockim wręczyli statuetki dla zwycięskiej drużyny w klasyfikacji szkół podstawowych oraz gimnazjalnych pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

W klasyfikacji szkół podstawowych rywalizowało 6 drużyn:

Myszkowskie Orły, KS Tajgers, Real Myszków, UKS Myszków, FC Myszków, FC Barcelona

I miejsce zajęły Myszkowskie Orły w składzie: Ziętkiewicz Mateusz, Kostrzewa Kacper, Niedzielski Kacper, Pompa Adam.
II miejsce zajął Real Myszków w składzie: Lech Marcel, Dąbrowski Kacper, Maręgowski Bartosz, Sychowicz Igor
III miejsce zajął FC Myszków w składzie: ??apaj Jakub, ??apaj Daniel, Świeboda Jakub, Latusek Konrad
IV miejsce zajął KS Tajgers w składzie: Kolasa Szymon, Kowalczyk Jakub, Pikuła Dawid, Pikuła Wiktor
V miejsce zajął UKS Myszków w składzie: Dzielawski Tomasz, Sularz Tomasz, Wąsat Wiktor, Latusek Piotr
V miejsce zajęła FC Barcelona w składzie: Gawrysiak Jakub, Cupiał Dawid, Mazanek Bartosz, Wyporska Marlena

W klasyfikacji szkół gimnazjalnych rywalizowało 6 drużyn:

All Stars, Chłopcy ze Śląska, Warta Mrzygłód, Dream Team, Adrenalina, Będusz.

I miejsce zajęły All Stars w składzie: Kos Bartłomiej, Noszczyk Krzysztof, Mulewicz Karol, Malczewski Sławomir.
II miejsce zajął Dream Team w składzie: Zemła Marcin, Myga Przemysław, Smaga Jacek, Witek Piotr
III miejsce zajął Będusz w składzie: Zalas Michał, Góra Dominik, Stankowski Mateusz, Stelmach Mateusz
IV miejsce zajął Chłopcy ze Śląska w składzie: Duszczyk Konrad, Dytnerski Mikołaj, Mucha Adrian, Raczek Szymon, Taraszczuk Aron.
V miejsce zajęła Warta Mrzygłód w składzie: Wosik Mateusz, Tol Damian, Bulski Michał, Zawierucha Dawid
VI miejsce zajęła Adrenalina w składzie: Mizgała Michał, Jastrzębski Paweł, Ceglarz Paweł, Wawrzyniak Michał, Cupiał Konrad

Uczestnicy po Turniejowych zmaganiach dzięki naszym sponsorom otrzymali posiłek (bułka słodka, bułka z serem i wędliną oraz kakao).