"My favourite song" po raz drugi

"My favourite song" po raz drugi

W dniu wczorajszym odbył się drugi już konkurs piosenki angielskiej pt. "My favourite song" w Zespole Szkół Publicznych nr 3, którego celem jest motywacja do nauki języków obcych. W konkursie udział wzięły dzieci, które uczęszczają na zajęcia z tego języka.

Organizatorem i pomysłodawcą jest Aneta Kondas, nauczycielka języka angielskiego, ucząca w tej szkole. Chętnych jak zawsze było wielu, bo to świetna zabawa, a i okazja do sprawdzenia swojego poziomu znajomości języka angielskiego. Po wewnętrznych eliminacjach wyłonionych zostało 22 uczestników. Z uwagi na wysoki poziom konkursu, jury musiało dokonać trudnego wyboru, wyłaniając zwycięzców.

W skład jury weszli: Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak - patron konkursu, Krystyna Jasińska - kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UM oraz Marzena Pieńkowska – metodyk nauczania języków obcych.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce: Julia Bacior (piosenka "Twelve green pencils")
II miejsce: Daria Pakuła ("Lazy Mary”)
ex aequo III miejsce: Kacper Ociepka ("I need a pet”), Grzegorz Smaczny ("He’s got blond hair”).

Po etapie szkolnym, pierwsze dwa miejsca przechodzą do etapu powiatowego, który odbędzie się 16 maja br. o godz. 9.00 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

"My favourite song" po raz drugi (Ilość zdjęć w galerii: 7)