VI Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych

VI Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych

Ochotnicza Straż Pożarna w Żarkach zaprasza do wzięcia udziału w VI Turnieju Piłki Nożnej Halowej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych o puchar przewodniczącego Rady Powiatu Myszkowskiego Janusza Jakubca.

Turniej odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2011 (sobota) godz. 9.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach przy ul. Ofiar Katynia (przy remizie OSP Żarki).

Drużyna może składać się maksymalnie z 10 zawodników (1 bramkarz + 4 grających + 5 rezerwowych). Warunkiem uczestnictwa zespołu jest fakt, aby każdy zawodnik był członkiem OSP lub PSP. Drużyny występują w jednolitych strojach sportowych.

Dla każdej drużyny jest przewidziany: gorący posiłek, napoje regeneracyjne, szatnie, prysznice. Dla najlepszych zespołów przewidziano nagrody w postaci pucharów, pamiątkowych dyplomów, a dla pozostałych drużyn symboliczne statuetki.
Drużynę  należy zgłosić najpóźniej do dnia 5 kwietnia, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 664 715 931 u Andrzeja Jakóbczaka.