Myszków zwycięża w I Samorządowym Turnieju Bowlingowym

Myszków zwycięża w I Samorządowym Turnieju Bowlingowym

W miniony piątek, z okazji Dnia Samorządowca, Wydział Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Myszkowa zorganizował I Samorządowy Turniej Bowlingowy o Puchar Burmistrza Miasta i Szefa Kukubary. W sumie, do gry stanęły cztery reprezentacje urzędów z Poraja, Koziegłów, Zawiercia i oczywiście Myszkowa.

Trwający parę godzin turniej, wśród zawodników wzbudzał wiele emocji, lecz walka była bardzo wyrównana. Dowodem może być pojedynek między komendantem Straży Miejskiej Sławomirem Pabiaszem, a pracownikiem UM Zawiercie Bartoszem Romankiem, który wygrał ten drugi o zaledwie 0,5 pkt. Najlepszą zawodniczką, także z Zawiercia, została Katarzyna Turczyn.

Puchar za I miejsce zdobyła jednak nasza drużyna, grająca w składzie: Włodzimierz Żak, Paweł Skotniczny, Marcin Kita, Sławomir Pabiasz, Wojciech Chrapek oraz panie: Katarzyna Chmiela i Iwona Struska. Impreza była udana, dlatego też plany na rok następny są o wiele śmielsze.

Myszków zwycięża w I Samorządowym Turnieju Bowlingowym (Ilość zdjęć w galerii: 4)