Strzelali celnie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 29.05.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Przewodniczącego „LOK  TRS Relaks” Myszków Zenona Ludwikowskiego z karabinka sportowego KBK-S standard z 50 m. pozycja leżąca

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 20 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mijaczów Protektor” I zdobywając 424 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 403  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Królicki Jarosław, Paterek Tomasz, Kidawka Tomasz.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki I
Zdobywając 399 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Koper Marcin, Okuliński Marek, Suchodolski Ryszard.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” I
zdobywając 388 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Siurda Andrzej, Matyja Grzegorz, Krzysztofik Marcin, Gabryś Krzysztof.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I
zdobywając 387 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Karolczyk Tomasz, Miroszewski Kazimierz, Janas Krzysztof.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Henpiek” Żarki  zdobywając 374 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Szpak Henryk, Jaksender Paweł, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  OSP „Mysłów” zdobywając 369  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Królewski Roman, Kumor Mariusz, Omozda Szymon, Kos Karol.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP „Nadwarcie”  II zdobywając 363 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Uss Adam, Flaszka Bogdan, Kołodziejczyk Przemysław, Uss Mariusz, Siurda Edmund.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK SG „Damian” Leśniaki II
 zdobywając 358  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kopacz Marcin, Kidawka Marta, Pustuł Jacek, Kidawka Donat, Musialik Marian.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „SOKPOL” Myszków  zdobywając 354  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Pasterniak Władysław, Makuch Robert, Szyja Mariusz, Skipirzepa Dariusz.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Winowno” zdobywając  353 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Orpych Szymon, Cesarz Damian, Zimny Dawid, Kantoch Adam.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży” I zdobywając 335  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ociepka Mateusz, Ścigała Krzysztof, Porcz Maciej, Orda Andrzej, Kozak Piotr.

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając 334 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Piotr, Matulewicz Dariusz, Wrona Zdzisław, Borówka Mirosław, Morawski Rafał.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając 324 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dyja Dariusz, Madej Rafał, Kopeć  Przemysław, Noszczyk Ireneusz.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Pińczyce” zdobywając  307pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bąk Paweł, Grzesik Bartosz, Duda Paweł, Szczypa Rafał, Ptasik Konrad.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając  299 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Wierzbiński Jacek, Wiśniewski Sergiusz, Gajos Piotr.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Kacper” Myszków zdobywając  262 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Brymora Tomasz, Flak Andrzej, Brymora Adolf, Bieniek Kamil, Chrurzański Mariusz.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Jarko”  II  zdobywając  256 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Bieniek Dawid, Sularz Marcin, Sularz Kamil, Kowalczyk Damian.

XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Jarko” I  zdobywając  252 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Imiałczyk Rafał, Kurowski Krzysztof, Motyl Wiesław, Wiatr Włodzimierz.

XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Siedlec Duży” II zdobywając  235 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Uss Dawid, Dodkuś Przemysław, Kozak Kamil, Piotrowski ??ukasz.

Na miejskiej strzelnicy w tym samym dniu zostały również przeprowadzone zawody z broni pneumatycznej:
z pistoletu najcelniej trafiał Uss Mariusz zdobywając 37 pkt., a z karabinka Wrona Zdzisław  zdobywając 23 pkt.

Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju - LOK „Bractwo Strzeleckie” Zdzisława Wrony, które odbędą się 12.06.2011 r. na miejskiej strzelnicy.