Strzelali o Puchar "Protectora"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 25.09.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Koła Ligi Obrony Kraju „Protector Mijaczów” Pana Mieczysława Olecha z karabinka sportowego KBK-S standard z 50 m pozycja leżąca.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 19 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 420 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kulak Jerzy, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Kidawka Tomasz.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie I” zdobywając 416  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Siurda Andrzej, Flaszka Bogdan, Uss Mariusz, Siurda Edmund.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 401 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki I zdobywając 365 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Koper Marcin, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży I” zdobywając 348 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Piotr, Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Ociepka Mateusz, Kozak Piotr.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 345 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Pińczyce” zdobywając 343 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kłósek Grzegorz, Będkowski Kamil, Noczyński Piotr, Bąk Paweł, Grzesik Bartłomiej.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków zdobywając 342pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Malczewski Mirosław, Majewski Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” Myszków zdobywając 341 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Pasternak Władysław, Karcz Roman, Makuch Robert, Zamorowski Tomasz.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 340 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Grabowski Grzegorz, Lewandowski Zbigniew, Wiśniewski Sergiusz, Wiśniewski Andrzej, Gajos Piotr.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” II zdobywając 330 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Trębski Jarosław, Dorobisz Marcin, Miklas Rafał, Leks Mariusz, Telesz Sławomir.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając 316  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dyja Dariusz, Golibroda Grzegorz, Suchodolski Ryszard, Noszczyk Ireneusz, Wysocki Piotr.

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mysłów” zdobywając 293pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Omazda Szymon, Królewski Roman, Kos Karol, Musialik Tomasz.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając 290 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kos Rafał, Kołodziejczyk Przemysław, Wrzosowska Edyta, Sularz Angelika, Uss Adam.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Jarko” I zdobywając 284 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Sularz Kamil, Kurowski Krzysztof, Binek Dawid, Wiatr Włoodzimierz.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Siedlec Duży II” zdobywając  269 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Flak Sławomir, Gross Adam, Kozak Kamil, Dotkuś Przemysław, Ścigała Jerzy.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Kacper” Myszków zdobywając 257 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Flak Mateusz, Brymora Dariusz, Brymora Seweryn, Brymora Tomasz, Flak Andrzej.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając  246 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Zdzisław, Borówka Mirosłąw, Morawski Rafał, Matulewicz Dariusz, Cholewka Adam.

XIX  miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna SG LOK „Damian” Leśniaki II zdobywając 236 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kidawka Marta, Kurowski Mateusz, Bieniek Kamil, Korcz Piotr, Musialik Marcin.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju „OSP Nadwarcie” Pana Jacka Sularza, które odbędą się 02.10.2011 r. na miejskiej strzelnicy.