"Uśmiech PUPILA- bezcenny.... POKAŻ, NA CO CI?? STAĆ"

"Uśmiech PUPILA- bezcenny.... POKAŻ, NA CO CI?? STAĆ"

Pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka w sobotę, 19 listopada odbędzie się  wielka akcja adopcyjna "Uśmiech PUPILA- bezcenny.... POKAŻ, NA CO CI?? STAĆ". W umownie zwanym schronisku dla psów przy ul. Szpitalnej 13, właśnie w sobotę od godz. 10.00 do 15.00 będzie można za darmo zaadoptować psa.

Akcja prowadzona jest po raz pierwszy, a przyłączyła się do niej również Fundacja Pomocy Zwierzętom „Do serca przytul psa”.  Właśnie dzięki Fundacji będzie można porozmawiać z behawiorystą-psychologiem psów, otrzymać pamiątkową plakietkę, a przede wszystkim „spotkać się” z naszymi samotnymi pieskami. Ci czworonożni, najlepsi nasi przyjaciele, czekają na swoje domy. Pełna miska i buda, chociaż bardzo potrzebna, jednak dla tych zwierząt,to stanowczo za mało. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję.

Osobami do kontaktu są p. Karolina Słabosz i Milena Czerwik z UM Myszkowa, tel. 34/313-26-82, wew. 165 lub 162.

Serdecznie zapraszamy!