Bezpłatny dyżur ekspercki z zakresu Funduszy Europejskich w Zespole Szkół nr 2 w Myszkowie

Zapraszamy serdecznie na dyżur konsultanta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Katowic, który odbędzie się w Zespole Szkół nr 2 w Myszkowie (ul. Pułaskiego 70), dnia 27 stycznia. Konsultant PIFE będzie do państwa dyspozycji od godziny 9.00 do 11.00.

Podczas dyżuru wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich uzyskają bezpłatną informację z zakresu m.in. zakładania własnej działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich, warunków i możliwości uzyskania dofinansowania dla firm, organizacji pozarządowych itp., uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach oraz studiach.

Z dniem 1 marca 2011 roku został otwarty w Katowicach Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, działający w ramach sieci koordynowanej przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Punkt działa przy Fundacji na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży Viribus Unitis. Celem przyświecającym działalności Punktu jest rozpowszechnianie informacji o Funduszach Europejskich i zwiększanie skali skutecznego zaangażowania beneficjentów w przygotowanie i realizację projektów. Konsultanci Punktu Informacyjnego udzielają nieodpłatnie odpowiedzi na wstępne zapytania dotyczące Funduszy Europejskich oraz organizują otwarte spotkania informacyjne i dyżury eksperckie dla potencjalnych beneficjentów.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów (32) 209 16 90, (32) 209 17 01 lub e-mailowo: biuro@pife.katowice.pl

Osoba do kontaktu: Rafał Urlik