Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Honorowy Medal PKIS dla Myszkowa

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Honorowy Medal PKIS dla Myszkowa

28 marca w Spale, Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak odebrał Honorowy Medal dla Miasta Myszkowa, Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej (PKIS), w dowód uznania inicjatywy, aktywnego zaangażowania i wysiłku, zakończonego budową sztucznego lodowiska. 
 
Obiekt zrealizowano w ramach programu „Biały Orlik”, oddając go do użytku tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Pierwszy tego typu obiekt sportowy w mieście od razu cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych, ale i tych nieco starszych mieszkańców Myszkowa. Wysiłki zdobycia funduszy i realizacji projektu docenił PKIS, przyznając nam medal "Razem budujemy sukces”
 
PKIS to organizacja powstała w czerwcu 2005 r., będąca orędownikiem "Programu na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w Polsce”. Klub działa we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Polskim Komitetem Olimpijskim, urzędami marszałkowskimi i Międzynarodowymi Targami w Poznaniu. PKIS jest dobrowolną organizacją działającą na rzecz rozwoju infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce. 

W ostatnim, krótkim okresie jest to już drugie wyróżnienie dla Gminy Myszków. Z początkiem marca otrzymaliśmy tytuł "Gmina na Piątkę"- Dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorstw. Ten zaszczytny tytuł przyznało nam Studenckie Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Analiz Regionalnych działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Honorowy Medal PKIS dla Myszkowa (Ilość zdjęć w galerii: 4)

23

WRZ

2014

1404

razy

czytano

2349/2707

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.