Strzelali o Puchar Wójta Poraja

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 01.04.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Poraj – ??ukasza Stachery z karabinka sportowego KBK-S standard z 50 m pozycja leżąca.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 16 drużyny.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie I” zdobywając 397 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Siurda Andrzej, Flaszka Bogdan, Uss Mariusz, Siurda Edmund.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 395 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Pasternak Władysław, Paterek Tomasz.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 388 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 387 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bańka Piotr, Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Janas Sławomir.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki I zdobywając 366 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 356 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” II zdobywając 351 pkt
W skład drużyny wchodzili: Biały Arkadiusz, Królewski Roman, Musialik Tomasz, Kumor Mariusz, Miklas Rafał.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Pińczyce” zdobywając 343 pkt
W skład drużyny wchodzili: Grzesik Bartek, Męcik Ludwik, Bąk Paweł, Męcik Benjamin, Będkowski Kamil.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Sokpol” Myszków zdobywając 333 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Zamorowski Tomasz, Wietrzyński Jacek, Makuch Robert, Makuch Piotr.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Winowno” zdobywając 328 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Flak Marcin, Wilk Krzysztof, Zimny Dawid, Kańtoch Adam, Horszczaruk Ireneusz.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży I” zdobywając  323 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kozak Piotr, Orda Andrzej, Kozak Kamil, Ociepka Mateusz, Ścigała Krzysztof.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki II zdobywając 320 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Koper Marcin, Rarok Marcin, Golibroda Grzegorz, Kumor Jarosław, Noszczyk Ireneusz.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko” zdobywając 296 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Kamil, Żurawski Krzysztof, Sularz Jarosłąw, Wiatr Włodzimierz, Binek Dawid.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Eurolas” zdobywając 279 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wiśniewski Andrzej, Lewandowski Zbigniew, Wołoch Tomasz, Kucharski Krzysztof, Wereńczuk Jacek.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Lgota Górna” II zdobywając 269 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Skóła Paweł, Gajos Kamil, Kołodziejczyk Bartosz, Miklas Grzegorz, Kopeć Krzysztof.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Lgota Górna” I zdobywając 216 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sosnowicz Dawid, Biczak Artur, Chowołko Damian, Szostak Kamil, Myga Paweł.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie – Zofii Jakubczyk, które odbędą się 15.04.2012 r. na miejskiej strzelnicy.