Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Prace na Kochanowskiego trwają, III etap 1 Maja w przygotowaniu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Prace na Kochanowskiego trwają, III etap 1 Maja w przygotowaniu

W dniu 11 czerwca 2008 r. Urząd Miasta ogłosił przetarg na budowę drogi w ulicy Kochanowskiego w Myszkowie wraz z kanalizacją deszczową i kanalizacją sanitarną oraz wodociągiem. Składnie ofert trwało do 03.07.2008 r. 

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, których ogólny zakres prac przewiduje m.in.: budowę kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągu, przebudowę gazociągu, linii energetycznych, linii telekomunikacyjnych oraz budowę nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników z kostki betonowej na odcinku długości 872,0 m.

Budowę drogi w ulicy Kochanowskiego w Myszkowie wraz z kanalizacją deszczową i kanalizacją sanitarną oraz wodociągiem wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych „MYSZKÓW” Sp. z o.o., które złożyło najkorzystniejszą ofertę.
Rozpoczęcie robót nastąpiło 29.07. 2008 r.

Konsorcjum składające się z PRD-M Myszków Sp. z o.o. (lider) i PPHU PROSPER INSTALBUD EKO s.c. wykonały już wodociąg oraz część robót kanalizacyjnych i fragment robót drogowych.
Planowane zakończenie inwestycji miałoby nastąpić 28.11.2008 r. jednak z uwagi na wysoki stan wód gruntowych, spowodowany padającymi deszczami w miesiącu wrześniu br., jest przyczyną opóźnienia robót w odniesieniu do harmonogramu o ok. 3 tygodnie. Pod znakiem zapytania stoi w br. wykonanie robót nawierzchniowych z mieszanek mineralno - bitumicznych, których technologicznie nie można prowadzić przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Koszt wykonania inwestycji to 2.402.474,33 złotych wg oferty.

W dniu 29.08.2008 r. Gmina Myszków ogłosiła przetarg na przebudowę drogi w ul. 1 Maja III etap w Myszkowie wraz z budową kanalizacji deszczowej w wyniku, którego wygrało Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowo Produkcyjne AKWA, dając najkorzystniejszą ofertę. Termin składania ofert trwał do 22.09.2008 r.

Roboty budowlane obejmują m. in.: roboty ziemne, budowę kanalizacji deszczowej w jezdni drogi, rurociągów do odprowadzania wody burzowej, nawierzchni jezdnej z masy mineralno - asfaltowej, chodników oraz zjazdów z kostki betonowej,
 
1 października br.  przewidywane jest podpisanie umowy z w/w przedsiębiorstwem.

Planowane zakończenie: 10.12. 2008 r. Koszt inwestycji 1.456.546,39 złotych.

23

WRZ

2014

1785

razy

czytano

1581/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.