Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Finaliści z Myszkowa

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Finaliści z Myszkowa

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe z języka polskiego i matematyki organizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach cieszą się popularnością wśród szkół podstawowych województwa śląskiego. Konkurs przebiega zawsze trzyetapowo: etap szkolny, regionalny i ostatni wojewódzki.

Głównym celem konkursu jest promowanie uzdolnionych uczniów oraz nauczycieli osiągających wysokie wyniki w pracy z utalentowanymi wychowankami. Udział w konkursie stwarza uczestnikom możliwość prezentacji uzdolnień i samorealizacji, wdraża do samokształcenia i mobilizuje do własnego rozwoju.  Na początku stycznia odbyły się II etapy konkursu. Wśród laureatów znalazło się troje przedstawicieli  myszkowskich szkół podstawowych : dwoje uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Tadeusza Kościuszki oraz jeden uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza.

W finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki Myszków reprezentować będzie Paulina Dąbek – SP nr 3 (opiekun p. Krystyna Gocyła) oraz Jakub Morawiec SP nr 1 (opiekun p. Katarzyna Woźniczka).Finalistą Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego został Michał Pyrgiel – SP nr 3 (opiekun p. Renata Cholewka). Tuż przed feriami uczniowie powalczą w trzecim etapie o tytuł Laureata i główną nagrodę – zwolnienie z odpowiedniej części sprawdzianu szóstoklasisty. Życzymy naszym finalistom powodzenia.

01

LUT

2016

4981

razy

czytano

1051/2762

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.