Biegamy po zdrowie - edycja jesienna

Biegamy po zdrowie - edycja jesienna

28 sierpnia 2016 r. na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury” odbył się "I  Bieg Po Zdrowie" edycji jesiennej (sierpień – grudzień). O godzinie 10:00 nastąpił start i uczestnicy mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle (jedna pętla liczyła 3 km) bez względu na zajętą pozycję, ponieważ ideą co miesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną.

W niedzielnym biegu wystartowało 45 biegaczy, wsród których znalazł się również Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak. Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej oraz dodatkowo talonów na siłownię i basen w MOSiR Myszków oraz nagród ufundowanych przez sponsorów m.in.: BISTRO KMK w Myszkowie oraz firmę Fobos w Myszkowie.

Nagrodę główną, którą był czajnik bezprzewodowy trafił do Kamila Szczygła.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym biegu z cyklu „BIEGU PO ZDROWIE”. Najlbliższy odbędzie się 2 października o godz. 10:00 a kolejne:

• 30.10.2016 r.  START – godz. 18:00 (uczestnicy biegu muszą być zaopatrzeni we własny sprzęt oświetleniowy)
  • 20.11.2016 r.  START – godz. 10:00
  • 11.12.2016 r.  START – godz. 10:00

PRZYPOMINAMY, ŻE ZAWODNICY STARTUJĄCY W MINIMUM CZTERECH BIEGACH BIORĄ UDZIA?? W LOSOWANIU ATRAKCYJNEJ NAGRODY G??ÓWNEJ