List - podziękowanie

List - podziękowanie

Szanowni Państwo!

Chciałbym wyrazić podziw i podziękowanie za Państwa serce i zaangażowanie.

19 listopada jako Urząd Miasta byliśmy organizatorem akcji adopcyjnej psów "Uśmiech PUPILA - bezcenny.... POKAŻ, NA CO CI?? STAĆ". 10 z nich znalazło domy, a dwa kolejne, znajdą go po okresie kwarantanny. Za ten piękny gest bardzo Państwu dziękuję. W ciągu paru godzin, dzięki Państwa hojności, uzbieraliśmy 566 złotych, koce, karmę dla psów i kotów. Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale zrobimy wszystko, by żaden ze znajdujących się w schronisku psów nie ucierpiał.

Chcę również podziękować wszystkim wolontariuszom, młodzieży szkolnej i osobom bezpośrednio pracującym w schronisku. Państwa zaangażowanie i serce, tak wiele znaczą dla naszych czworonożnych przyjaciół. Zdaję sobie sprawę, że jako Burmistrz Miasta muszę rozwiązać, istniejący od wielu lat problem schroniska. Dlatego też, te dobre Państwa czyny, są dla mnie niezwykle ważne.

Proszę również wszystkich tych mieszkańców, dla których uciążliwym jest lokalizacja schroniska o cierpliwość. Dołożę wszelkich starań, by rozwiązać problem, na który skarżycie się Państwo od wielu lat, a który dzisiaj, wobec trudnej sytuacji finansowej miasta, wymaga rozwagi i zaangażowania wielu osób.

Dziękuję!

Burmistrz Miasta Myszkowa